O nás

Mgr. Kateřina Dobiášová

Celý můj dosavadní život prolínají čtyři aspekty- děti, hudba, sport, příroda. Než jsem měla děti vlastní, věnovala jsem se jim jako instruktor a později vedoucí na letních táborech, v zimě jako lyžařský instruktor, dále jako lektor skupinových hudebních kurzů v hudební škole a pedagog hudební výchovy na ZŠ a ZUŠ. Hudbu ráda předávám dál, ale také se jí převážně jako zpěvačka aktivně věnuji. Sport byl pro mě vždy důležitý, ať v aktivní či rekreační formě a v současné době v kurzech FitMAMI ukazuji maminkám, že aktivně sportovat lze i s malými dětmi "po boku". 

S příchodem vlastních dětí se mi otevřelo mnoho nových obzorů a tak přišla i myšlenka na zřízení rodinného centra, kde bych mohla dělat to, co mě baví, předávat to dál, učit se novým věcem a ještě to všechno skloubit s rodinou. 

Těším se na vaše děti i na vás na kurzech rodinného centra a na akcích, které budeme pořádat.


Mgr. Ivana Doksanská

Od malinka miluji sport, individuální či kolektivní. Na Pedagogické fakultě Karlovy Univerzity v Praze jsem vystudovala obor učitelství biologie a tělesné výchovy, kde jsem měla možnost si vyzkoušet nejrůznější sporty. Během studia jsem jezdila i na letní tábory jako oddílová vedoucí, na lyžařské kurzy jako instruktor lyžovaní či jsem se proháněla po loukách na koni. Po studiu na VŠ jsem 4 roky učila na Základní škole, což pro mě bylo velkou zkušeností.

Volnost zmizela příchodem dětí, ale začalo to nejkrásnější, zároveň i nejnáročnější období v mém životě. V současné době jsou mým největším koníčkem děti a vše kolem nich. Velice mě zajímají nové trendy ve výchově a vzdělání. Pomalu se aktivně vracím i ke sportu a dalším aktivitám v souladu se svojí rodinou.

Každý den je nyní plný poznání, sebereflexe a nenahraditelnou zkušeností při pohledu na mé děti a jejich okouzlující dětský úsměv.


Ing. Zuzana Chytková

Jmenuji se Zuzka, je mi 33 let, jsem maminkou dvou dětí - Matyáška - 5 let a Markétky - 3 roky. Vystudovanou mám vysokou školu, kde jsem získala titul Ing. V současné době se věnuji vedení tvořivých kurzů pro děti i dospělé, jak v mateřské školce, tak ve vlastní dílně. Mou velkou zálibou je výroba ozdobných příborů, sezónních dekorací a originálních dárků, které dělám také na zakázku.

S dětmi mám dlouholeté zkušenosti - každé léto od 18 let jsem jezdila na dětské tábory, kde jsem působila jako vedoucí, později jako programová vedoucí, nyní jsem byla instruktorka na příměstských táborech. Velkou školou mi jsou mé vlastní děti. Též působím jako lektorka dětského plavání. Mezi mé zájmy patří tvoření všeho druhu, paddleboard, in-line brusle, lyžování a hlavně moje rodina.


Bc. Jana Kollerová, Dis.

Vzdělávání a aktivity pro děti s mentálním a kombinovaným postižením se staly náplní mé práce, ale i zájmové činnosti. Vystudovala jsem VOŠ sociální práce a speciální pedagogiky, VŠ zaměřenou na specializaci ve vzdělávání. Působila jsem tři roky jako speciální pedagog na Základní škole speciální a před odchodem na mateřskou dovolenou jsem vyučovala na Základní škole. Také jsem se stala asistentkou komunikace pro osoby se zdravotním postižením. Celkově mě ale baví vzdělávání dětí, nejen postižených, zábavnou a hravou formou, protože i učení může být legrace. Aktivně se věnuji fotbalu, který hraji již 14 let, ale ráda jezdím na kole nebo zajdu na jogu. Nyní jsem se svým ročním synem Eliáškem na mateřské "dovolené", která je zábavnou, ale i náročnou školou pro mě samotnou.